Pracownia Projektowa Castor to firma z wieloletnią tradycją oraz wyrobioną marką. W naszym dorobku znajdują się zarówno projekty opracowywane dla nowych obiektów, jak też różnego typu modernizacje, przebudowy, rozbudowy oraz adaptacje. Ponad 28 lat funkcjonowania w branży projektowej pozwoliło nam wykrystalizować najwyższy poziom usług, z których obecnie chętnie korzystają:

 

  • firmy deweloperskie;
  • podmioty gospodarcze realizujące inwestycje na własny użytek;
  • instytucje oświatowe, naukowe i kulturalne;
  • osoby prywatne.

 

Przeglądając naszą galerię, z pewnością zwrócą Państwo uwagę na różnorodność stylistyczną prezentowanych realizacji. Świadczy ona o naszym uniwersalnym podejściu do każdego zlecenia i drobiazgowej analizie oczekiwań klienta. Nasze projekty dostosowywane są zarówno do gustów, potrzeb oraz budżetów. Dodatkowo zawsze kładziemy silny nacisk na zgodność z obowiązującymi przepisami oraz normami. Podpowiadamy także rozwiązania dążące do zwiększenia ekonomii budowania oraz użytkowania projektowanych obiektów. W parze z tym idą również wszelkie trendy proekologiczne, które w znacznym stopniu przyczyniają się do oszczędności finansowych, a co za tym idzie zwiększają atrakcyjność obiektów.

 

Pracownię Projektową Castor tworzy zespół projektantów branżowych w zakresie: konstrukcji, instalacji sanitarnych, wentylacji, instalacji elektrycznych, teletechniki, specjalizacji drogowej oraz kosztorysowej. Każdorazowo zapewniamy uzgodnienie projektu budowlanego z właściwymi rzeczoznawcami.

 

Nad całością czuwają:

mgr inż. architekt Agata Sobkowiak,
uprawnienia do projektowania bez ograniczeń,
członek WOIA

 mgr inż. architekt Beata Gorzaniak-Wałczyńska,
uprawnienia do projektowania bez ograniczeń,
członek WOIA

 

Kontakt

CASTOR Pracownia Projektowa

os. Tysiąclecia 71, piętro A

61-255 Poznań
NIP: 782-002-81-59

biuro@castorpp.pl