Menu

Projektowanie wnętrz

Zaprojektowane wnętrze domu

Castor – Architekt wnętrz Poznań

Pasjonuje nas także architektura wnętrz, która jest nieodłączną częścią budynku. Jeżeli szukasz sprawdzonej pracowni w Poznaniu oferującej projektowania wnętrza mieszkania lub domu, koniecznie zapoznaj się z prezentowanym portfolio. Wielokrotnie udowodniliśmy, że zasługujemy na zaufanie, co mogą potwierdzić klienci doceniający funkcjonalność i estetykę swojej przestrzeni.

Profesjonalni projektanci wnętrz Poznań

Dlaczego warto wybierać projekty kompleksowe wraz z projektem wnętrz? Ponieważ są unikatowe i dopracowane w najmniejszych detalach i spójne z projektowanym obiektem. Bryły i pomieszczenia budynków tworzone według autorskich koncepcji są nowoczesne i praktyczne. Dzięki temu krótko po budowie lub kupnie mieszkania możesz przejść do jego aranżacji i jak najszybciej rozpocząć satysfakcjonujące, codzienne życie w dogodnych warunkach. Dowiedz się, co charakteryzuje wnętrza z naszych projektów.

Przestrzeń

Wiemy, w jaki sposób uzyskać efekt optycznego powiększenia wnętrz, co ma szczególne znaczenie w mieszkaniach o stosunkowo niewielkim metrażu. Doświadczony architekt zdaje sobie sprawę, które elementy decydują o funkcjonalności i estetyce pomieszczeń. Poczucie swobody we własnych czterech ścianach jest bezcenne, dlatego dążymy do pogodzenia przytulności z przestronnością.

Estetyka

W trakcie projektowania poszczególnych pomieszczeń dbamy o wszystkie detale wpływające na ich odbiór wizualny. Podobnie jak przy tworzeniu brył domów, we wnętrzach nasi architekci skłaniają się ku minimalistycznym, choć kreatywnym rozwiązaniom. Pokoje, w których toczy się codzienne życie, powinny być przytulne – wybierając pracownię Castor, możesz liczyć na takie rezultaty. W galerii dotychczasowych realizacji znajdziesz zdjęcia obrazujące umiejętne łączenie barw czy materiałów przez projektantów. Biel i czerń, drewno, odcienie beżu to tylko jedne z wielu inspirujących propozycji.

Architekci wnętrz Poznań
Projektowanie wnętrz

Ergonomia

Wybierz biuro Castor, jeśli w mieszkaniu, w które inwestujesz, chcesz uniknąć typowych błędów, charakterystycznych np. dla architektury minionych dekad, w których powstawało wiele projektów zaprzeczających funkcjonalności. Nowoczesne podejście wyraża się właśnie tym, jak praktycznie patrzymy na wnętrza. Dostosowujemy koncepcję do Twoich potrzeb i skupiamy się na indywidualnych czynnikach wpływających na to, jak korzysta się z nieruchomości. Z tego względu projektowanie uwzględnia m.in.:

  • układ pomieszczeń,
  • miejsce do ustawiania mebli,
  • dostęp do naturalnego światła i dobór sztucznego oświetlenia,
  • funkcjonalność poszczególnych pokojów – salonu, kuchni, łazienki, sypialni i innych.

W wygodnym domu poruszanie się jest bezproblemowe, a przeznaczenie wszystkich wnętrz odpowiada potrzebom mieszkańców. Układ wyposażenia jest logiczny, a potencjał dostępnej przestrzeni realnie wykorzystany.

Architekci Wnętrz Poznań - Stawiamy Na Jakość

Stawiamy na jakość, czego przejawem jest sięganie w projektach po starannie dobrane elementy – posadzki czy meble. Zakładamy wykorzystanie estetycznych i trwałych materiałów, które gwarantują wiele lat bezawaryjnej eksploatacji. Projektanci pracowni Castor zachęcają do inwestowania w wyposażenie renomowanych producentów.

Realizacja projektu wnętrza

Castor – nie tylko wnętrza domów

Jeśli szukasz architekta w Poznaniu, który podejmie się projektowania wnętrza Twojego domu, mieszkania lub apartamentu – wybierz pracownię Castor. Zespół fachowców posiada też doświadczenie i kwalifikację do zrealizowania innych projektów, które obejmują m.in.:

  • biura,
  • lokale usługowe,
  • sklepy,
  • pracownie.

Skontaktuj się z telefonicznie lub mailowo, aby uzyskać szczegółowe informacje oraz wycenę współpracy dotyczącej architektury wnętrz w nowym lub starym budownictwie. Gwarantujemy stuprocentowe zaangażowanie i profesjonalizm na każdym etapie, od ustalania wstępnych koncepcji, po załatwianie wszystkich niezbędnych formalności. Galeria z portfolio potwierdza, że naszym projektantom warto powierzyć dowolne pomieszczenia w domu, firmie lub obiekcie użyteczności publicznej.