Menu

Projekty domów i mieszkań Poznań

Spełniamy marzenia o nowej, funkcjonalnej, estetycznej przestrzeni życiowej, oferując nowoczesne projekty domów jednorodzinnych w Poznaniu, wraz z projektowaniem wnętrz, usługami adaptacyjnymi i wszystkimi niezbędnymi formalnościami. W pracowni unikatowe koncepcje są wcielane w życie z wykorzystaniem wiedzy, doświadczenia i kwalifikacji. Przekonaj się, że warto okryć katalog Castor wraz ze wszystkimi najważniejszymi parametrami i wizualizacjami poszczególnych obiektów.

Zaprojektowany dom jednorodzinne

Unikatowe projekty domów

W tworzonych projektach sięgamy po możliwie jak najfunkcjonalniejsze bryły, które wpisują się w minimalistyczną, uniwersalną architekturę zgodną z najnowocześniejszymi trendami architektonicznymi. Odpowiadamy na potrzeby klientów, których interesuje zabudowa jednorodzinna. Projektowanie na zamówienie oraz zakup gotowego projektu to dwa alternatywne wybory.

Spersonalizowane podejście generuje wyższe koszty, ale pozwala stworzyć dom od postaw, z uwzględnieniem wszystkich pomysłów i potrzeb. Wybierając gotową koncepcję z katalogu masz z kolei pewność atrakcyjnej ceny jednakże trzeba zgodzić się na przyjęte w takim projekcie rozwiązania i nie ma możliwości indywidualnego ich dopasowania. Oferujemy jedynie adaptacje gotowych projektów bez możliwości wprowadzania w nich przeróbek. Jeśli chcesz zmiany wybierz projekt indywidualny, który dopasujemy do potrzeb twoich i twojej rodziny.

Zalety naszych domów jednorodzinnych

Uważamy, że wnętrza i kubatury domów jednorodzinnych wymagają kreatywnego oraz przemyślanego podejścia. Cenimy funkcjonalność, która wyraża się rozsądnym gospodarowaniem przestrzenią – wydzielaniem pomieszczeń z myślą o potrzebach całej rodziny oraz maksymalną ergonomicznością. W trakcie projektowania szukamy też sposobów na łączenie człowieka z naturą, m.in. poprzez:

  • wielkogabarytowe przeszklenia, okna panoramiczne,
  • rozbudowane, praktyczne strefy wypoczynkowe,
  • wyjścia bezpośrednio do ogrodu.

Wiemy też, że wielu klientom z Poznania i okolic zależy na energooszczędności, dlatego uwzględniamy w konstrukcjach rozwiązania, które sprzyjają efektywnemu korzystaniu z domów na przestrzeni wielu lat. Już pierwszy rzut oka na załączoną galerię pozwala dostrzec, że opracowywane przez nas bryły jednorodzinne są przykładem nowoczesnej architektury, która stylowo wkomponowuje się we współczesne osiedla.

Zaprojektowane wnętrze domu
Projekty domów jednorodzinnych

Zamieszkaj w wymarzonym domu jednorodzinnym

Budowa domu to marzenie, do którego spełnienia potrzebna jest odpowiednia koncepcja. Pracownia Castor świadczy usługi na rzecz osób szukających unikatowych pomysłów, np. na dwukondygnacyjną bryłę o powierzchni ponad 170 metrów kwadratowych, dla 4-osobowej rodziny, z wbudowanym garażem (to jeden z naszych przykładowych projektów).

Jaka jest przewaga domów jednorodzinnych nad mieszkaniem w budynku wielorodzinnym? To przede wszystkim niezastąpione poczucie prywatności i niezależności. Masz do dyspozycji standardowo większą przestrzeń niż w zdecydowanej większości mieszkań, a nawet apartamentów. Dzięki optymalnemu projektowaniu wnętrz ściany, okna i przyłącza znajdują się we właściwym miejscu.

Projekty