Menu

Warning: Undefined array key "title" in /home/server365746/ftp/castor/wp-content/themes/castorpp/single-projekty.php on line 60

Dom dwurodzinny Poznań

Dom dwurodzinny Poznań

Dom dwurodzinny Poznań

Dom dla dwóch rodzin w zabudowie bliźniaczej, salon z aneksem kuchennym ,5 pokoi, 2 łazienki, WC, garaż, pomieszczenia dodatkowe (pralnia/suszarnia, schowek, kotłownia).

Połówka bliźniaka ma 177,3 m2, z ogrodem o wielkości ok. 500 m2. Wnętrza domu zaprojektowaliśmy bardzo funkcjonalnie dla kilkuosobowej rodziny. Pokoje są przestronne, a poprzez duże okna bardzo dobrze doświetlone. Na parterze znajdują się: duży salon z aneksem kuchennym, dodatkowo jeden pokój, gdzie można urządzić gabinet do pracy lub pokój dla gości, wc, oraz schowek pod chodami. Piętro domu jest częścią, gdzie każdy z domowników ma wygospodarowaną przestrzeń dla siebie. Dla rodziców zaprojektowaliśmy największy pokój z własną łazienką i garderobą. Reszta domowników ma do dyspozycji niezależną łazienkę i dwa oddzielne, przestronne pokoje. Na piętrze znajduje się również pomieszczenie na pralnię/suszarnię. Dodatkowo dla usprawnienia funkcjonalności domu – na piętrze znajduje się niewielki pokoik, który można zaaranżować w dowolny sposób. W budynku jest tez jednostanowiskowy garaż.

  • Pow. całkowita: 210 m2
  • Kubatura: 637 m3